ÖVRIGT / Diverse / Vas 14513292
nr 1451 3292
Vas
metall/emalj. Höjd: 19cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 28 februari 2022
kl 19:24:20
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr